Blitzed grali utwory z najnowszej płyty!

W sobotę (25 maja) w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie odbył się kolejny koncert z cyklu “Rock w MOK”. Tym razem inny niż poprzednie imprezy cyklu.

Punk pomaga koncert dla Magdy, to wydarzenie specjalne, zorganizowane z myślą o 13-letniej Magdzie, która w 2022 r. uległa wypadkowi, w wyniku którego omal nie straciła życia. Odwiedzając rodziców w trakcie prac prowadzonych przez nich prac na polu, wałek napędzający kombajn do zbierania ziemniaków wciągnął jej warkocz. W wyniku zdarzenia maszyna zerwała dziewczynie skórę głowy, uszkadzając twarz, oczy, uszy i plecy. 13-latka została przetransportowana do Krakowa, gdzie przeszła blisko 16 godziną, która uratowała jej życie.

Teraz 13-latka jest po wielu zabiegach przeszczepach i zabiegach chirurgicznych, mających na celu przywrócić jej życie do normalności. Jednak proces leczenia jest długotrwały i bardzo kosztowny. Czeka ją jeszcze wiele zabiegów rekonstrukcyjnych, laryngologicznych, okulistycznych, plastycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej.

W związku z tym w pomoc dziewczynce zaangażowały się punkowe zespoły: Blitzed, Zamknij się, Kanalia i VQRV. Dochód ze sprzedaży biletów został w całości przekazany na leczenie i rehabilitację dziewczyny! W trakcie koncertu odbyły się również liczne licytację mające wesprzeć fundację, zbierająca pieniądze dla 13-latki.

Zamknij się na scenie dali czadu!

Link do zbiórki na pomoc dziewczynce: https://pomagam.pl/szansadlamadzi